Ansatte

Bamsegruppa

Inger-Lise Fosså

Stilling: Pedagogisk leder
930 95 821
inger-lise@bakkehaugenbhg.no

Elin Hemli Egelund

Stilling: Pedagogisk medarbeider
elin@bakkehaugenbhg.no

Lisa Heiberg Nilsson

Stilling: Pedagogisk medarbeider
lisa@bakkehaugenbhg.no

Ekrokosaur

Harald Bøe Moen

Stilling: Pedagogisk leder
harald@bakkehaugenbhg.no

Harald er utdannet adjunkt og ønsker å gi barna en trygg,spennende og leken hverdag,der deres ønsker,tanker og behov skal settes i fokus.Ansatt siden 2003.Tar barnehagelærerutdanning på deltid.

Christine Trulssen

Stilling: Pedagogisk leder
909 43 244
christine@bakkehaugenbhg.no

Christine er utdannet barnehagelærer. Hun er opptatt av omsorg, vennskap og lek i hverdagen. Vektlegger viktigheten av sosial kompetanse og anerkjennelse. Ansatt siden august. 2016.

Dana Vladetic

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Lisbet Sagplads

Stilling: Pedagogisk medarbeider
lisbet@bakkehaugenbhg.no

Andre ansatte

Christine Trulssen

Stilling: Daglig leder
bakkehaugen@bakkehaugenbhg.no

Ane Omland

Stilling: Pedagogisk medarbeider
ane@bakkehaugenbhg.no

Utdannet spansklærer og har jobbet i Bakkehaugen siden juni 2013. Ane vektlegger omsorg og respekt for barna og deres læringsprosesser i sin praksis. Ansatt 20 %.